4e7ea100-1821-41ab-86e6-089f7453165d

Posouváme se v projektech: Pardubice ožívají, Grid House v Miris Garden, v hotovém projektu RZM se žije dobře

18 / 8 / 2023 / Aktuality
2 min. čtení

Naše portfolio tvoří primárně výnosové nemovitosti ve výjimečných lokalitách, především na Praze 1, development i redevelopment stávajících nemovitostí a rekreační výstavby. Pojďme se společně podívat, co je u nás nového.

/ Areál bývalé Tesly v Pardubicích znovu ožívá

Projekt Obchodní zóna Nová Tesla má po kolaudaci. Brownfield bývalé Tesly v Pardubicích ožívá, a my jsme prvním vlastníkem komerčního prostoru o rozloze více než 1000 m2 prodejní plochy, jehož nájemcem je supermarket Penny. Projekt odstartoval před půldruhým rokem a Nová Tesla je jednou z prvních fází celé revitalizace brownfieldu. Zjistěte více.

/ Grid house: poznejte první z šesti vítězných návrhů projektu Miris Garden v kategorii privátní vily

V soutěži Inspireli Croatia competition již známe vítěze. Celkem se přihlásilo 240 studentů ze 38 zemí světa, kteří vytvořili 163 projektů. Odborná porota vybrala vítěze 6 kategorií. Každý z nich měl vytvořit jednu část budoucího resortu v blízkosti městečka Starigrad. Poznejte vítězný návrh v kategorii privátní vily.

/ Residence Zahradní město Bučovice: vytvořili jsme skvělé místo pro život

Projekt Rezidence Zahradní město Bučovice zahrnuje 14 rodinných domů vzdálených pouhých 25 minut jízdy z Brna. Zatímco pro někoho může celý projekt skončit předáním klíčů novým majitelům, nás zajímalo, jak se rodinám v Bučovicích v námi postavených domech žije. Zjistěte, v čem je náš projekt v Bučovicích výjimečný.

Kompletní portfolio našich projektů najdete na webu YD Real Estate.

Galerie

Datový zdroj 4@400xa