Finance

Tvoříme vaše YDeální investice

Užívejte si při sestavování vaší investiční strategie výhod nadstandardního servisu a absolutní transparentnosti. Naši specialisté s bohatými zkušenostmi z privátních a prémiových pozic bankovního sektoru vám navrhnou konkrétní kroky pečlivě prověřené a vyhodnocené odborníky a předními analytiky.

Díky znalostem investičních trendů, spolupráci s renomovanými analytiky a dlouholetému know-how tvoříme tým, jehož úkolem je zhodnocení vašich investic a jejich růst na stabilních základech.

Tvoříme jistoty v dnešním světě

S našimi klienty pracujeme formou přímého partnerství. I když jste privátní klient, společnost nebo instituce, aktivně vás zapojujeme do zhodnocování vašich prostředků prostřednictvím maximální informovanosti.

Vždy budete mít jistotu i přehled, kde se vaše finance nacházejí, jaké hodnoty vykazují a jak pracují pro dosažení vašich investičních cílů.

Investiční nástroje, se kterými pracujeme

1itw4fd81nz

REPO produkty

1itw8lqdw8w

OPF - otevřené podílové fondy

bv0xm5457yguivr

Korporátní dluhopisy

1h8um90elmw

Nemovitostní fond pro kvalifikované investory

1itx0rxg4yc

Zápůjčka se zástavním právem

62j46wvk7yguivr

ETF - řízená portfolia

1itwgwf2isf

Ekvitní partnerství

Korporátní dluhopisy

Přímá cesta k naplnění vašich cílů

Investujte prostřednictvím korporátních dluhopisů s pevným výnosem. S námi máte možnost investovat přímo do konkrétních projektů, které dávají smysl hlavně vám.

1h8ta1e3jdw

Výnos až     9 %

1h8um90elmw

Investování už od 50 000 Kč

1h8uouppgyo

Investice do konkrétních projektů

Nemovitostní fond pro kvalifikované investory

Staňte se součástí úspěšných investičních příběhů

Realitní podfond YDeal je fondem kvalifikovaných investorů, který vám nabízí YDeální investiční příležitosti, ve kterých bezpečně, stabilně a dlouhodobě zhodnotíte vaše finance s viditelným výsledkem.

Zjistěte více o nadprůměrném výnosu s Realitním podfondem YDeal.

1h8ta1e3jdw

Odhadovaný roční výnos 6 - 9 % 

1h8um90elmw

 Rizikovost fondu 3/7

1h8uouppgyo

Investice od 1 mil. Kč

 

Kontaktní formulář

Toto je propagační sdělení investičních nástrojů nabízených investiční skupinou YD Capital. Informace zde uvedené mají pouze informativní charakter. Nejedná se o analýzu investičních příležitostí ani investiční doporučení. Investorům doporučujeme před učiněním jakéhokoliv investičního rozhodnutí se podrobně seznámit s veřejně dostupnými informacemi k jednotlivým produktům, například emisními podmínkami. Investování do investičních nástrojů je obecně spojeno s určitými riziky vyplývajícími zejména z povahy konkrétního investičního nástroje a rovněž z právních předpisů a zvyklostí příslušných finančních trhů. Publikované informace nepředstavují návrh na uzavření smlouvy.

Datový zdroj 4@400xa