aktualita na web konference 1600x1600

Poznejte investiční trendy a příležitosti roku 2023

13 / 9 / 2023 / Aktuality
1 min. čtení

Diskutujte s odborníky jako je předseda představenstva YD Capital Pavel Rydzyk, portfolio manažer J&T investiční společnosti Michal Semotan, nebo investiční stratég skupiny Partners Martin Mašát na Investiční konferenci v Praze, kterou organizují časopis Premium Guide a vydavatelství A 11.

Zajímají vás moderní investiční nástroje, fondy a akcie, alternativní investice, kryptoměny, NFT a další? Renomovaní ekonomové a investoři vám nabídnou svůj pohled na současný investiční svět i jeho budoucnost již 14. září na Investiční konferenci v pražském kině Atlas.

Špičky z daných oborů se v pěti blocích budou věnovat tradičním investicím, pak přijdou na řadu fondy a akcie, alternativní investice, moderní nástroje a kryptoměny, a nakonec to bude pohled do budoucnosti s renomovanou ekonomkou Helenou Horskou nebo zkušenou investorkou Andreou Bartoňovou-Ferancovou, pohled na AI v finančních službách přidá šéf Swiss Life Select Karel Šulce, o budoucnosti investic bude hovořit Otakar Šuffner, CEO a spoluzakladatel platformy FTMO.

Čeká nás nabitý program plný skvělých témat a významných osobností z oblasti investic. Nechte se inspirovat a sdílejte i vy své zkušenosti.

Datový zdroj 4@400xa