bf3d80de-614b-4665-91c7-0c0cccbd0ab0

Klientský YDeální večer v galerii DOX nastavil novou laťku!

5 / 10 / 2023 / Aktuality
2 min. čtení

Podstata úspěchu tkví v neustálém zlepšování se. A to stejné platí i pro naše eventy. Zatímco jsme náš jarní YDeální večer v brněnském Maximus Resort Hotel drželi v obvyklém stylu, pražská akce v krásném prostředí DOXu měla o něco zajímavější atmosféru. Pojďte si s námi připomenout, jak celý večer probíhal.

Celkově jsme zkrátili program i trvání jednotlivých přednášek a panelů. A obvyklé formálnější prostředí jsme vyměnili za galerii současného umění v pražských Holešovicích, která doslova praskala ve švech. Přivítali jsme na 140 našich klientů a partnerů.

Večerem nás provedla ostřílená moderátorka Markéta Bidrmanová z podcastu Ve vatě a v programu se objevily i další významné osobnosti. Bývalý guvernér České národní banky Miroslav Singer hovořil o krizi jako příležitosti, analytik a majitel společnosti Comsense Analytics Ondřej Záruba klientům představil výnosové nemovitosti na Praze 1 a ve Švýcarsku. A s Matějem Cihelkou jsme se podívali na téma valuace nemovitostí a její přínos pro strategické investování.

V panelové diskusi na téma YDeálních příležitostí své znalosti sdíleli Pavel Rydzyk, Anna Píchová, Matěj Cihelka a Ondřej Záruba. Ti v otázkách reagovali na aktuální situaci na investičním a realitním trhu a diskutovali o příležitostech, které současná doba přináší.

Vrcholem večera bylo oficiální představení našeho nového fondu YDeal Cars z úst předsedy představenstva Pavla Rydzyka, který tak uvedl náš další krok směrem k inovativním investičním příležitostem.

Datový zdroj 4@400xa