3644cd66-044f-4a5f-8625-c9d330652f5e

Bydlení Tuklaty: vaše cesta k vysněnému domovu na okraji Prahy

17 / 10 / 2023 / Aktuality
2 min. čtení

Poznejte spojení přírody a metropole jen pár minut od srdce Prahy. Máme pro vás exkluzivní nabídku 27 stavebních pozemků v projektu Bydlení Tuklaty, který se nachází pouhých 30 minut jízdy autem od centra Prahy.

Proč Bydlení Tuklaty?

Tuklaty jsou dokonalým místem pro ty, kteří touží po pohodlném a dostupném bydlení. S výbornou dostupností do centra Prahy – buď vlakem, autobusem nebo autem – můžete být ve městě během pouhých 30 minut. Nová stavba silnice první třídy 1/12 je již schválena, což vám zaručuje ještě rychlejší cesty bez zbytečných prodlev.

Ideální pozemky pro výstavbu rodinných domů

Každý z 27 pozemků má svůj vlastní přístup a kompletní napojení na veškeré inženýrské sítě, takže můžete okamžitě začít s výstavbou svého yvsněného domova. Pozemky mají obdélníkový tvar s minimální uliční šíří 20 metrů a rozlohou od 801 do 959 m2, což vám poskytne dostatek prostoru pro realizaci vašich nápadů a představ.

Investujeme do budoucnosti

Jsme zodpovědný investor a společně s obcí Tuklaty jsme uzavřeli plánovací smlouvu. To znamená, že nejenže přispíváme k rozvoji infrastruktury v této oblasti, ale také zaručujeme dokončení, převzetí a údržbu dopravní infrastruktury. To znamená, že budoucí majitelé mohou mít jistotu bezproblémového přístupu k jejich pozemkům.

Užívejte si každý den v novém domověhttp://www.bydlenituklaty.cz/

Zamilujte se do přírody a aktivního životního stylu. V Tuklatech můžete každý den objevovat něco nového. Pole, louky, remízky a Tuklatský potok jsou jen kousek od vašeho nového domova.

 

Zjistěte, který pozemek může být ten váš na bydlenituklaty.cz.

Datový zdroj 4@400xa