20231023_17-41-47-074 (2)

Jsme generálním partnerem Arnošta Petráčka na jeho cestě na Paralympiádu v Paříži 2024

8 / 11 / 2023 / Aktuality
2 min. čtení

Arnošt Petráček je český paralympijský plavec, který si přivezl zlatou medaili z paralympiády v Riu 2016 a stříbrnou pak získal v Tokiu 2021, kde ho od zlata dělilo pouhých 27 setin vteřiny. Teď je opět připraven posunout své hranice a následovat své sny na Letních paralympijských hrách v Paříži v roce 2024 a my spolu s Nadačním fondem Emil hrdě stojíme po jeho boku.

Pro paralympijské sportovce jsou mnohdy finance větší překážkou než handicap samotný. Proto jsme se rozhodli spojit s Nadačním fondem Emil a výtěžek z naší každoroční charitativní běžecké výzvy MOVE YDC 2023 věnovat na podporu nadějné paraplavkyni Alex Borské. Při slavnostním předání šeku jsme měli tu čest poznat také Arnošta Petráčka a jeho dechberoucí příběh, za kterým stojí jeho rodiče, kteří ho již odmala podporovali, ale především Arnyho odhodlání jít za svým snem, a to i přes nemalé překážky, které mu život připravil.

Proto jsme se u nás ve YD sešli společně s předsedou představenstva YD Capital Pavlem Rydzykem, Arnym a zástupci Emila Pavlem Zbožínkem a ředitelkou fondu Kamilou Zouharovou, abychom podpisem smlouvy odstartovali naši společnou cestu nejen na paralympiádu v Paříži 2024, ale především tu partnerskou. A věříme, že nás čekají úžasné věci.

„Nejen já ale celé YD si vážíme propojení s Arnym a vzájemného průsečíku našich hodnot. Jednou z našich klíčových hodnot je spolutvůrcovství, takže jsme moc rádi, že spolu s Arnym můžeme být u toho.

Těší mě že někdo tak silný jako osobnost, jako je Arnie, dokáže opět jinak a jinými slovy, respektive činy, představit několik našich klíčových hodnot z naší vlastní YDentity, a tím žít nejenom náš ale společný příběh,” dodává Pavel Rydzyk.

Máme obrovskou radost, že díky vzájemnému partnerství můžeme Arnymu pomoct na jeho úžasné cestě splnit si svůj sen a přivézt zlatou medaili z paralympiády v Paříži 2024. Buďte u toho s námi a sledujte naše sociální sítě, ať vám nic neunikne:

Instagram: @ydcapital, @arnostpetracek_official, @nadacnifondemil

Facebook: YD Capital, Arnošt Petráček – oficiální stránka, Nadační fond Emil

Datový zdroj 4@400xa