Snímek obrazovky 2023-11-09 v 6.53.26 (1)

„Trh se pročistí a přijdou zajímavé příležitosti, u kterých chceme být” prozrazuje Pavel Rydzyk v rozhovoru pro ESTATE

9 / 11 / 2023 / Aktuality
1 min. čtení

Předseda představenstava YD Capital říká, že výrazný přelom směřujeme na konec roku 2025 a začátek 2026, kdy plánujeme markantní exity a s nimi trvalou ziskovost skupiny. Podotýká ale, že za necelé čtyři roky existence už máme za sebou šest developerských realizací, vyšší příjmy z nájmů v prémiových lokalitách a chystá se prodej dvou projektů. „Naše dluhopisy slouží ke konkrétním developerským a realitním projektům, které veřejnosti představujeme, jsou účelové - investované prostředky jsou zajištěny zástavním právem ke konkrétní nemovitosti,” vysvětluje Rydzyk.

V rozhovoru Pavel Rydzyk přibližuje nejen fungování celé skupiny, ale také aktuální využívání příležitostí na trhu a strategické směry, kterým se YD Capital bude v následujících letech vydávat. V textu najdeme i rady investorům. „Konzervativním investorům bych doporučil výnosové nemovitosti s kvalitním firemním managementem a zaměření se na výjimečné lokality. Naopak development může přinést zajímavější výnosy, ale s vyšším rizikem,” dodává.

V rozhovoru se mimo jiné dozvíte také více o našem začínajícím fondu kvalifikovaných investorů YDeal Funds i jeho podfondech, na kterých právě pracujeme nebo o úspěchu naší technologické divize. Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Datový zdroj 4@400xa