EA2023 1600x1600

YD Capital PREMIUM partnerem Estate Awards 2023

13 / 12 / 2023 / Aktuality
2 min. čtení

Stali jsme se PREMIUM partnerem prestižní soutěže Estate Awards 2023. V porotě i letos zasedl předseda představenstva YD Capital Pavel Rydzyk, který spolu s dalšími porotci vybral ty nejlepší developerské projekty na území České republiky, a to hned v 7 kategoriích. 

Estate Awards je transparentní soutěž na poli developerských projektů, které jsou realizovány na území České republiky. Soutěž vyniká svou pověstí i aktivní účastí klíčových společností z oboru. Jednotlivé kategorie posuzují nezávislí a uznávaní odborníci z oblasti developmentu, architektury a designu. 

Vyhlášení cen proběhlo v rámci slavnostního prosincového galavečera 6. 12. 2023 v Empire Hall ve Slovanském domě. Výsledky budou zveřejněny také v prosincovém vydání časopisu Estate. Shrnutí toho nejlepšího z vyhodnocení i předávání cen najdete již tento týden také na našem webu! 

/ O soutěži 

Estate Awards je transparentní soutěž v oblasti developmentu, jež si klade jasný cíl: přispět ke kultivaci trhu, a zasadit se tak i o jeho další růst. Transparentnost soutěže spočívá ve stoprocentní otevřenosti, přičemž výsledné hodnocení oceněných staveb bude zveřejněno. Soutěž Estate Awards oceňuje developerské projekty, které splní kritéria pro jejich přihlášení: projekt se nachází na území České republiky a jeho kolaudace či zásadní rekonstrukce proběhla v předem určeném termínu (listopad – listopad). 

Odborná porota je tvořena z předních insiderů nejen z oboru real estate, ale i ze zástupců jednotlivých profesí, akademické sféry a významných institucí s vlivem na developerský segment, stavební proces a realitní scénu. Za soutěží Estate Awards stojí Premium Media Group, vydavatel Estate magazínu, v současnosti nejvlivnějšího titulu zabývajícího se developmentem a realitním trhem. Ten si také odnesl první místo v kategorii Best in Real Estate z letošního ročníku prestižní soutěže Fénix Content Marketing Awards. Cílem soutěže je vybrat ty nejlepší developerské projekty realizované v soutěžním období. 

Jednotliví vítězové Estate Awards 2023: 
Rezidenční projekt do 30 jednotek: Vila ÉPOQUE – All New Development a.s. 
Rezidenční projekt nad 30 jednotek: Smíchov City – Sever - 1. etapa – blok SM2 – Sekyra Group, a.s. 
Komerční office projekt roku: Masaryčka – Penta Real Estate s.r.o.  
Industriální/logistický projekt roku: Výstavba budovy Gama (Urbanity Campus Tachov) - URBANITY 
Rekonstrukce roku: Jinonický dvůr – CREDITAS Real Estate 
Technologické řešení roku: Green Port Strašnice – JRD Real Estate 
Cena za udržitelnost a ekologii: Urbanity Campus Tachov - URBANITY 
Cena za veřejný prostor a urbanismus: Nová Waltrovka – offices – Penta Real Estate s.r.o. 
Cena časopisu ARCHITECT+: PROKŠ PŘYKRIL ARCHITEKTI 

Datový zdroj 4@400xa