Estate Aw 1 1600x1600 (1)

Předali jsme cenu Estate Awards 2023 v kategorii „Veřejný prostor a urbanismus”

15 / 12 / 2023 / Aktuality
1 min. čtení

YD Capital je již podruhé hrdým partnerem prestižní soutěže Estate Awards společnosti Premium Media Group. Cenu v kategorii „Veřejný prostor a urbanismus” jsme s gratulací předali společnosti Penta Real Estate s. r. o. za projekt Nová Waltrovka-offices.

Projekt Nová Waltrovka odkrývá krásu další části zanedbané lokality a s respektem k historii vnáší život zpět do území. Projekt navazuje na úspěšné dokončení první a druhé fáze Waltrovky a nabízí 24.000 m² nových, moderních kancelářských prostor a 4.300 m² retailových prostor k pronájmu. Nový development zahrnuje rovněž rezidenční část se 460 byty a hotel se 166 pokoji.

Projekt získal stavební povolení a již tento rok se zahájí výstavba obou administrativních budov. Budovy s názvem METALICA a LEGATICA nabídnou svým budoucím nájemcům nejen vysoký standard, ale také mnoho dalšího – komunitní zahradu na střechách, velkolepé terasy s panoramatickými výhledy a přívětivé zázemí pro sportovce v podobě koláren a sprch.

Vyhlášení vítězných projektů proběhlo na slavnostním prosincovém galavečeru 6. 12. 2023 v nádherných prostorách Empire Hall ve Slovanském domě. Inspirativní večer ve skvělé moderaci Daniely Brzobohaté nám opět ukázal to nejlepší, co u nás v oblasti developmentu vzniklo. Současně byl významným setkáním odborníků a příležitostí k aktivnímu networkingu.

Děkujeme, že jsme mohli být součástí a těšíme se na další ročník.

Datový zdroj 4@400xa