Punč 1600x1600 – 1

Společně dokážeme víc: YD Capital pomáhá s Nadačním fondem Emil mladým parasportovcům i dětem s handicapem

22 / 12 / 2023 / Aktuality
2 min. čtení

Jako generální partner Arnošta Petráčka na cestě do „Zlaté Paříže 2024” jsme v pátek 8. 12. 2023 spojili síly a přijali pozvání Nadačního fondu Emil podpořit nejen jeho, ale všechny talentované parasportovce skutečně milým a originálním gestem: prodejem vánočního punče.

S kolegy jsme se převlékli do krásných zástěr a celý večer jsme v Emilově stánku jako dobrovolníci pomáhali prodejem dokonalého vánočního punče, jehož výtěžek putuje na dobrou věc. Vám všem, kteří jste se k nám přidali, bychom chtěli alespoň touto formou moc poděkovat. Společně jsme ukázali, že když se spojí úsilí a radost pomáhat, stačí někdy i málo, abychom dokázali velké věci.

Kolegové z Nadace Emil i další dobrovolníci pro vás ve stánku budou až do 23. prosince, takže pokud byste také rádi pomohli a podpořili mladé lidi se zdravotním postižením, určitě se za nimi stavte. Kupte si punč, svařák, nebo cokoliv, co pro vás mají ve stánku připraveno. Jak říká ředitelka Nadačního Fondu Emil Kamila Zouharová: „I díky vašemu příspěvku nám pomůžete se dostat přes překážky až ke hvězdám a udělat našim frajerům hezké Vánoce.”

„Úspěch je cesta, po které vždy kráčíme společně. Nejen ve světě sportu či investic, ale především v běžném a každodenním životě. Děkujeme, že jste u toho s námi a společně tak dáváme penězům smysl,“ dodává předseda představenstva YD Capital Pavel Rydzyk, kterého jste v Emilově stánku mohli také zastihnout.

Datový zdroj 4@400xa