sergej1 1600x1600 – 1

Na Příběhu záleží: Rozhovor Pavla Rydzyka se Sergejem Pavljukem

2 / 1 / 2024 / Aktuality
2 min. čtení

„Ve YD Capital umíme výborně spojovat. Jako jednu ze svých nejzásadnějších předností vnímám právě um spojit šikovné lidi s tím, co je baví a spojit mimořádné příležitosti s opravdu zajímavými nástroji,” vysvětluje předseda představenstva YD Capital Pavel Rydzyk.

Poslechněte si rozhovor, ve kterém Pavel spolu se Sergejem Pavljukem, spolumajitelem StoryMatters.online hovoří mimo jiné o tom, jak on sám i my ve YD vnímáme peníze, se kterými jako investiční skupina pracujeme.

Finance, které nám s důvěrou svěřují naši partneři a investoři vnímáme jako nástroj, který dokáže dát věcem smysl a který nám dovoluje příležitosti posouvat, zrealizovat a vytvořit z nich něco lepšího, na čem můžeme společně profitovat. To je náš funkční mechanismus, pomocí kterého dáváme penězům smysl.
Ať už se jedná o oblasti investic, nemovitostí či technologií, na které se ve skupině primárně zaměřujeme, náš cíl je vždy stejný. Ve všech projektech se vždy snažíme zanechat náš otisk a zdůraznit tak přesah, který mohou mít i pro širší společnost.
Sergej se mě ptal, co pro mě peníze znamenají v osobním životě. Pro mě osobně tím, že jsem z nízkopříjmové rodiny, peníze nejsou věc, na kterou bych byl silně vázaný. Ale zcela upřímně musím říct, že jsou dnes prostředkem, který nám dává jistou míru svobody v našem rozhodování i chování. Tím, jak jsem nastavený, se snažím ať už osobně či pracovně peněz vždy využívat tak, aby ten život prostě byl lepší, kvalitnější. A nejenom co se týče mě, ale i lidí okolo mě. To znamená já, má rodina a věřím, že i širší společnost jako taková,” dodává Pavel Rydzyk.

Celý rozhovor si poslechněte ve videu níže:

 

Datový zdroj 4@400xa