Yday1 1600x1600 – 2

Firemní kultura je pro nás v YD základem úspěchu

15 / 1 / 2024 / Aktuality
3 min. čtení

Nový rok jsme odstartovali jako již tradičně našim celofiremním setkáním YDay. A to hned druhý pracovní den. Součástí každého eventu jsou inspirativní hosté, a těmi letošními byli olympijští vítězové David Svoboda, Martin Procházka, Aleš Valenta, nebo Arnošt Petráček. Společně jsme tak nahlédli za oponu jejich přípravy na vrcholové výkony i jejich každodenního života. Vystoupili zde také naši partneři Marian Jelínek, globální stratég Roman Chlupatý, nebo Radomír Čech z agentury Fast Forward, se skvělými a zajímavými tématy.

Program zahájil předseda představenstva Pavel Rydzyk, který představil aktualizovanou vizi, misi, strategii YD Capital a konkrétní cíle pro rok 2024.

/ Marian Jelínek s tématem „Firemní kultura jako základ úspěchu.” vysvětlil, jak je důležité mít jasně stanovenou vizi společně s cíli, tak abychom dosahovali nejlepších výsledků. Hovořil také o vnitřní motivaci a lásce k tomu, co děláme a návaznostech, když tomu tak není.

/ Marketingový ředitel YDC Jiří Juránek nám spolu s Radomírem Čechem představili ambice brandu YD. K celému tématu vznikla skvělá a podnětná diskuze.

/ Hokejový trenér a bývalý hokejový útočník Martin Procházka nás provedl svou kariérou a nebál se promluvit i o temných stránkách vrcholového sportu. Zmínil se také o štěstí a náhodě, díky kterým se dostal tak daleko. Co nám svou prezentací předal? Především, že nemusíte mít vždy talent, ale pokud něco hodně chcete a makáte na tom, tak toho dosáhnete!

/ Český moderní pětibojař David Svoboda hovořil o odhodlání a vytrvalosti. O velkých snech a cílech. O tom, jak si nikdy nepřipustil, že by nedosáhl na olympijskou medaili a vždy tak mířil opravdu vysoko. Pětiboj nám přiblížil jako jednu z nejtěžších disciplín především pro svou rozmanitost.

/ Panelová diskuze na téma „YDentita” byla skvělým odlehčením. Kolegové Olga Somolová, Adam Truska a Martin Šmatolán nám vyprávěli o svém přístupu k naší firemní kultuře - YDentitě  - i o tom, kdo je jejich vzor v jejím naplňování a kde oni sami vidí příležitosti ke zlepšení.

/ Olympijský vítěz v akrobatických skocích na lyžích Aleš Valenta se s námi podělil o své příběhy ze skoku na lyžích a radost ze sportu. Také se nám svěřil, že se v tomto sportu nikdy nesetkal s nevraživostí ani s tím, že by si sportovci navzájem přáli něco špatného. Vyzdvihoval hlavně tvrdou dřinu a odhodlání jít si za svými sny. 

/ Ceny YD Awards pak ocenily ty nejlepší z našich kolegů v kategoriích „Most valuable player, Investiční specialista, makléř či poradce pro rok 2023.”

/ Paralympijský vítěz Arnošt Petráček nás provedl svým životem a s lehkostí i vtipem mu vlastním nás vtáhl do oblasti paralympijských sportů. Jako vždy z něj sršel pozitivní přístup a skvělá energie. Ukázal nám, že je třeba se nikdy nevzdávat a jít si za tím, co milujeme.

/ Michal Kulič, majitel a výkonný ředitel společnosti Znalecký institut s.r.o. nás zasvětil do oboru oceňování luxusních aut a majetku, a to především ve vztahu s naším novým fondem YDeal Cars.

/ Globální stratég Roman Chlupatý říká věci „naplacato“ a svá tvrzení z očekávání trhu 2024 podložil tvrdými daty. Přednáška to byla opravdu zajímavá, tento rok bude plný výzev a příležitostí.

Celý program zakončil předseda představenstva Pavel Rydzyk, který shrnul naše holdingové cíle a potvrdil, že ačkoliv jsme na dobré cestě, čeká nás spousta práce, abychom dosáhli cílů, které jsme si stanovili.

Už teď se můžete těšit na výběr těch nejzajímavějších témat, která pro Vás připravujeme. Sledujte naše sociální sítě, ať Vám nic neunikne!

Datový zdroj 4@400xa