YdealCars 1600x1600 – 3

YDeal Cars: objevte investici, která ve vás probudí emoce

23 / 1 / 2024 / Aktuality
2 min. čtení

Hodnota klasických ikonických vozů stabilně stoupá a přináší investorům nejen zajímavé výnosy, ale také exkluzivní zážitky. Náš nový podfond YDeal Cars rodiny YDeal Funds Sicav cílí na unikátní vozy s větším potenciálem zhodnocení a prodeje, a sice na vozy prémiových značek jako jsou Ferrari, Lamborghini nebo Porsche. Snili jste o garáži plné takových vozů? Díky našemu fondu můžete být její součástí. S námi máte nyní jedinečnou možnost zhodnotit své investice ve sféře legendárních automobilů.

V podfondu YDeal Cars se zaměřujeme na pořizování, renovaci a prodej investičních vozů. Náš fond je unikátní jak v České republice, tak i v zahraničí, a to díky podkladovým aktivům, která jsou současně zajímavým investičním artiklem i na globální úrovni.

Vhodná aktiva pro investici vybíráme společně se smluvními partnery fondu, kteří jsou zkušenými znalci v prostředí ikonických vozů.

Jedná se o tzv. alternativní investice nekopírující cyklus trhu. Právě necykličnost přispívá ke snížení kolísavosti portfolia. Z dat Knight’s Frank Wealth reportu z roku 2023 vyplývá, že průměrný růst hodnoty investic do segmentu „Classic Cars“ (klasických vozů) za posledních 10 let je 185 % a 25 % za poslední rok. Průměrný růst ceny o 18,5 % ročně byl nejlepší mezi alternativními investicemi, zahrnuje i období ekonomické recese a globální pandemie Covid. Růst 25 % za poslední rok pak představoval druhou nejvyšší hodnotu.

Zajímá Vás možnost investice do luxusních vozů? Kontaktujte nás info@ydc.cz a naši investiční specialisté Vám představí veškeré možnosti.

Toto je propagační sdělení, nejedná se o nabídku ani výzvu k upisování.

Investorem se může stát pouze kvalifikovaný investor ve smyslu § 272 zákona č. 240/2013 Sb. Než provedete jakékoli konečné investiční rozhodnutí, přečtěte si, prosím, statut a sdělení klíčových informací fondu (KID), které jsou (v některých případech pouze po přihlášení do klientského vstupu) v českém jazyce k dispozici na www.amista.cz.

Investice do investičních nástrojů jsou rizikové, při nepříznivých okolnostech mohou být i ztrátové. Hodnota investičních nástrojů se v čase mění a historické výsledky nejsou

indikací ani zárukou výsledků budoucích. Budoucí výnos bude podléhat zdanění, které závisí na osobní situaci každého investora a které se může v budoucnu změnit. Návratnost ani výnos investované částky nejsou zaručeny. Výnos pro investora v cizí měně se může zvýšit nebo snížit v důsledku kolísání měnových kurzů. Konkrétní rizika a podrobnosti o nich, jakož i podrobnosti o právech investora lze v českém jazyce nalézt ve statutu a KID fondu, případně ve stanovách fondu, není-li fond podílovým fondem.

Datový zdroj 4@400xa