PR pro e15 1 1600x1600

Pavel Rydzyk v rozhovoru pro e15: „Právě letošní rok by mohl být pro některé projekty opravdu zajímavý, to může být pro investory dobrá příležitost.”

30 / 1 / 2024 / Aktuality
1 min. čtení

Magazín e15 přinesl obsáhlý článek k tématu investic do nemovitostí, ve kterém své vědomosti a zkušenosti sdílel také předseda představenstva YD Capital Pavel Rydzyk.

Chronický nedostatek bytů v Česku se promítl do razantního růstu cen v minulých letech. Poslední měsíce však ukazují, že byty začaly mírně zlevňovat, díky čemuž kupující získali o něco lepší vyjednávací pozici.

Velmi zajímavá mohou být do budoucna třeba některá menší města. „Jde o kombinaci několika faktorů – dobrá dojezdová vzdálenost, dostatečná infrastruktura a kvalitní občanská vybavenost. Ta se samozřejmě vyvíjí, třeba v souvislosti s tím, jak roste kupní síla obyvatel, následně to má vliv na atraktivitu lokality. Ještě před deseti lety trochu ospalé město Slavkov u Brna je nyní atraktivní lokalitou na dohled od velkého města, navíc s krásným zámkem a bohatým kulturním i sportovním životem. Rodinný dům už zde prakticky nekoupíte a ceny bytů zde v posledních letech doslova vystřelily vzhůru,“ popisuje jeden z takových příkladů Pavel Rydzyk.

Celý článek si můžete přečíst zde.

Zdroj: e15.cz

Datový zdroj 4@400xa