PCE1 1600x1600 – 1

První česká energie v čele dodavatelů na českém trhu

12 / 2 / 2024 / Aktuality
1 min. čtení

Rádi bychom s Vámi sdílel skvělý úspěch naší společnosti První česká energie, která je součástí investiční skupiny YD Capital. První česká energie se pro rok 2023 stala druhou společností s nejvyšším nárůstem počtu klientů v energetickém segmentu, a to za pouhého 2,5 roku svého fungování.

Celkové srovnání, které poskytl deník Lidovky.cz, si můžete přečíst v Pdf verzi zde.

Naše skupina je 90% vlastníkem společnosti První česká energie, která byla založena na základě relevantních předpokladů pro vybudování úspěšné firmy, kdy prvotní investice ze strany YD Capital indikovala rychlé zhodnocení. To se potvrzuje a První česká energie nyní patří mezi nejúspěšnější projekty YD Capital. 

Ambicí První české energie je patřit k leaderům na trhu mezi alternativními dodavateli, a to se nám daří. V segmentu elektřiny jsme v prvním pololetí roku 2023 získali nejvíce klientů ze všech poskytovatelů, v segmentu plynu jsme byli pátí.  

Klientů První české energie přibývá každý měsíc v počtu jednotek tisíc, dnes výhradně prostřednictvím smluv od našich poradců a klientů, kteří se na nás obrací přímo. V historickém pohledu je poměr nových a akvírovaných smluv ve stejném poměru. 

První česká energie počítá s dalším generickým růstem a nyní míří ke střednědobému cíli poskytovat energie více než stovce tisíc zákazníků. 

Datový zdroj 4@400xa