Investiční forum 2

Jak úspěšně investovat v roce 2024? YD Capital partnerem Investičního fóra

29 / 2 / 2024 / Aktuality
2 min. čtení

Podíleli jsme se na organizaci lednového Investičního Fóra - konference, která se zaměřila na téma: „Kam investovat v roce 2024?". Toto fórum, organizované ve spolupráci s investicniweb.cz, Romanem Chlupatým a a Petrem Novotným, bylo skvělou platformou nejen pro nás, ale i pro širokou veřejnost.

Zajímá vás vývoj kapitálových, měnových a komoditních trhů v roce 2024? Co čeká svět alternativních investic, realit a kryptoměn? V rámci fóra jsme měli jedinečnou možnost prostřednictvím moderovaných diskuzí a samostatných přednášek vyslechnout přední ekonomy, bankéře a investiční odborníky z Česka i zahraničí, mezi kterými zasedl také předseda představenstva YD Capital Pavel Rydzyk.

Konference se konala v exkluzivních prostorách Clarion Congress Hotelu Praha a jejím hlavním tématem byla ochrana portfolia v prostředí hrozící recese a v období hlubokého geopolitického chaosu.

Pozvání k diskuzi o vyhlídkách tuzemské ekonomiky a české koruny přijal bývalý guvernér České národní banky Zdeněk Tůma. S makroekonomickou prognózou pro celý středoevropský region a něj navázal Przemysław Kwiecień, hlavní ekonom XTB.

Zajímavé investiční strategie představili zástupci největších světových správců aktiv - Paul Jackson (hlavní globální analytik Invesco), Catherine Yeung (investiční ředitelka Fidelity International) a Craig Cameron (portfoliomanažer Franklin Templeton Investment Management).

Odpověď na otázku, v jaké fázi je komoditní supercyklus, hledal hlavní stratég Saxo Bank Ole S. Hansen. V bloku věnovaném nemovitostním investicím zasedli například Kamil Staněk (ředitel finanční distribuce Českomoravské Nemovitostní) nebo Ivana Birtová (spoluzakladatelka Realitního Shakeru).

O alternativních investicích a našem novém podfondu YDeal Cars hovořil Pavel Rydzyk, v diskusi mu sekundoval Martin Jaroš (provozní ředitel Portu). A Investiční fórum vynechalo ani téma kryptoměn, o těch mluvil Igor Pauer (SuperFrank). "„S YDeal Cars otevíráme investorům dveře do světa exkluzivních a limitovaných vozů, které nejenže oslovují svým jedinečným designem a historickým významem, ale také nabízejí zajímavý potenciál pro investice. Vybíráme vozidla prémiových značek jako Ferrari, Lamborghini a Porsche, která mají potenciál výrazného zhodnocení. Spolupracujeme s odborníky a našimi smluvními partnery, abychom zajistili, že každá investice do našeho fondu přináší hodnotu a splňuje očekávání našich investorů,“ vysvětlil na konferenci zakladatel podfondu YDeal Cars, Pavel Rydzyk.

Datový zdroj 4@400xa