Vítězné portfolio 1

Jsme partnerem odborné debaty #VítěznéPortfolio

6 / 3 / 2024 / Aktuality
2 min. čtení

Investiční skupina YD Capital se stala partnerem odborné debaty z cyklu #VítěznéPortfolio, která se konala včera 4. března na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Tato událost přilákala mnoho zájemců o svět financí, především díky své aktuálnosti a významu témat.

/ Výzvy současného trhu

V současné době, kdy se (geo)politické turbulence stupňují a globální obchod i ekonomika čelí významným výzvám, se akcie a další riziková aktiva opět dostávají na historická maxima. Přestože mnozí očekávají měkké přistání ekonomiky, realita může být odlišná. Tato situace přináší otázky ohledně budoucích investičních strategií a směřování trhů.

/ Jak se vypořádat s nejistotou

Debata se zaměřila na to, jak investiční profesionálové reagují na současný chaos na trzích. Diskutována byla i potřeba vyvážit investiční ofenzivu a nutnou obrannou složku portfolia". Zvláštní pozornost byla věnována rostoucímu zájmu o alternativní investice, jako jsou luxusní automobily a víno, které nabízejí zajímavé příležitosti v nestabilním prostředí.

/ Odborníci sdíleli své postřehy

Klíčovými řečníky byli Roman Chlupatý, globální stratég a autor projektu, společně s Davidem Zabadalem, porfolio manažerem a analytikem YD Capital, Davidem Novotným z Conseq Investment Management a Tomasem V. Michálkem ze STARTer Investment Partners. Tito přední tržní hráči sdíleli své názory a strategie, jak navigovat složitými tržními podmínkami.

Hosté měli možnost zúčastnit se semináře osobně nebo online prostřednictvím YouTube kanálu. Po skončení oficiální části byla poskytnuta jedinečná příležitost pro osobní setkání a diskusi s hosty, což umožnilo účastníkům získat exkluzivní pohled na investiční strategie a tržní předpovědi.

Tato událost je důkazem našeho závazku poskytovat našim klientům přístup k aktuálním informacím a expertním názorům, které jim mohou pomoci při jejich investičním rozhodování.

Datový zdroj 4@400xa