Ydeal cars

Pavel Rydzyk pro e15: „S YDeal Cars otevíráme investorům dveře do světa exkluzivních vozů.”

8 / 3 / 2024 / Aktuality
1 min. čtení

Náš nový podfond YDeal Cars, který je součástí rodiny YDEAL Funds, nabízí investorům možnost investovat do unikátních a historicky významných automobilů, které v posledních letech ukázaly významný investiční potenciál. V době rostoucí potřeby diverzifikace investičních portfolií představují vozy značek jako Ferrari, Lamborghini a Porsche nejen zajímavou investici, ale i splněný sen pro sběratele.

Podfond se zaměřuje na nákup, renovaci a prodej investičních vozů, čímž nabízí investorům atraktivní zhodnocení. Pavel Rydzyk v rozhovoru zdůrazňuje spolupráci s odborníky a smluvními partnery, aby každá investice do fondu splňovala očekávání investorů. Podle Knight’s Frank Wealth reportu za rok 2022 segment Classic Cars vykázal průměrný růst hodnoty o 25 %. Za posledních deset let pak velmi působivých 185 %, což jasně ukazuje jeho investiční potenciál i v dobách ekonomické nejistoty.

YDeal Cars se tak stává lákavou volbou pro ty, kteří hledají alternativní investice s možností atraktivního výnosu a chtějí vlastnit majetek s jedinečným charakterem a historickou hodnotou.

Více se dočtete v novém vydání magazínu e15.

Datový zdroj 4@400xa