Oslava debry 1600x1600 1 – 2 (1) (1)

Oslavili jsme 20. let s DEBRA ČR

15 / 3 / 2024 / Aktuality
1 min. čtení

Investiční skupina YD Capital se stala hrdým partnerem oslavy 20. výročí organizace DEBRA ČR, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel.

Akce se konala v dechberoucích prostorách Pražské křižovatky a připadla na výjimečný den 29. února, kdy si připomínáme také jako Den vzácných onemocnění.

Během večera byly předány Ceny motýlích křídel významným osobnostem spojeným s Debrou: zakladatelce DEBRA v ČR primářce Hance Bučkové, patronce Jitce Čvančarové, spoluzakladatelce Magdě Hrudkové a řediteli organizace Pavlovi Melichárkovi za jejich neúnavnou péči a podporu.

Na podiu i v hledišti jsme přivítali další dlouholeté podporovatele Debry jako Liběnu Rochovou, Michala Kempného, Martina Šonku, Lukáše Musila, Anetu Vignerovou s manželem Petrem Kolečkem, i mnoho lékařských specialistů a přátel.

Společně jsme odhalili osvětovou kampaň pro rok 2024, kterou v podobě spotů odvysílá Česká televize. Pak už následoval očekávaný koncert Gospel Limited a Jan Jelen Band. Nádherným zakončením bylo vystoupení Tomáše Kluse, který dokonale završil tento výjimečný večer.

Díky našemu partnerství s DEBRA ČR a společným aktivitám se společně snažíme zlepšit život pacientům s nemocí motýlích křídel a přispět k větší informovanosti a povědomí o této vzácné nemoci. Protože věříme, že všichni jsme spolutvůrci světa kolem nás a měli bychom tak pomáhat těm, kteří to potřebují.

Galerie

Datový zdroj 4@400xa