Dpo 1600x1600

Zjistěte novinky z našich projektů: v Domech pod Pálavou zbývá poslední byt 3+kk, Bydlení v Tuklatech oslovilo první zájemce

19 / 3 / 2024 / Aktuality
2 min. čtení

Naše portfolio tvoří především výnosové nemovitosti v mimořádných lokalitách, primárně na Praze 1, development i redevelopment stávajících nemovitostí a rekreační výstavba. Pojďme se společně podívat, co je u nás nového.

/ Domy pod Pálavou: získejte poslední byt 3+kk v srdci jižní Moravy

Využijte exkluzivní prodej přímo od developera. Nabízíme poslední byt v našem residenčním projektu Domy pod Pálavou, který se nachází v malebné vinařské obci Klentnice hned pod Pálavskými vrchy.

Luxusní a prostorný byt 3+kk o výměře 91 m² s dalšími 9 m² střešní terasy a podílem na udržované zahradě vás ihned ohromí. Nemovitost se nachází v prvním patře rodinného domu a nabízí dostatek prostoru i soukromí včetně nadstandardního vybavení a podlah na míru z pravého dřeva.

Skvělým benefitem jsou dvě samostatné ložnice, designová kuchyňská linka i architektonický a zajímavý prvek v podobě vyvýšeného podia se vstupem na terasu, která je dokonalým místem pro váš odpočinek i posezení s přáteli.

Pokud hledáte moderní bydlení v blízkosti přírody, které splní veškerá vaše očekávání, pak neváhejte a podívejte se na detail posledního z našich apartmánů v projektu Domy pod Pálavou.

/ Bydlení Tuklaty: náš projekt oslovil první zájemce o vysněný domov na dosah Prahy

V projektu Bydlení Tuklaty nabízíme 27 lukrativních stavebních pozemků, které jsou určeny k výstavbě samostatně stojících rodinných domů pouhých 30 minut z Prahy. Již nyní máme první zájemce o koupi.

Aktuálně pokračujeme v práci na lokalitě a výstavbě komunikace. V březnu jsme úspěšně získali společné povolení pro Veřejné parkoviště Tuklaty, což výrazně pomůže aktuálnímu stavu parkování v obci. Nyní připravujeme šest rezervačních smluv pro zájemce o stavební pozemky.

Nabídku pozemků najdete na webu našeho projektu: www.bydlenituklaty.cz

Kompletní portfolio našich projektů najdete na webu YD Real Estate.

Datový zdroj 4@400xa