ydc-pavel-rydzyk-1

Pavel Rydzyk pro Estate&Business: „V dnešní nejisté době hledáme způsoby, jak investorům nabídnout diverzifikovaná a zároveň zajímavá aktiva.”

11 / 4 / 2024 / Aktuality
1 min. čtení

Rozšiřujeme naše investiční portfolio o podfond YDeal Cars, který je součástí rodiny YDEAL Funds. Jeho zaměřením jsou investice do unikátních a historicky významných vozů prémiových značek jako Ferrari, Lamborghini a Porsche.

„Tyto ikony automobilového průmyslu nabízí nejen emocionální hodnotu, ale i atraktivní investiční příležitost s průměrným růstem hodnoty až o 185 % za posledních 10 let,” uvádí předseda představenstva YD Capital Pavel Rydzyk.

V rozhovoru pro magazín Estate&Business Pavel Rydzyk, zakladatel YD Capital a YDeal Funds, sdílí svou vizi: „Naším cílem je otevřít investorům dveře do světa exkluzivních vozů a nabídnout jim možnost být součástí příběhu těchto úžasných vozů.“ Investice do vozidel jako je Ferrari F50 nebo Porsche Carrera GT, které v posledních letech významně vzrostly v hodnotě ukazují, že trh s investičními automobily je odolný i v časech ekonomické nejistoty.

Pavel Rydzyk také zdůrazňuje, že YD Capital dlouhodobě hledá způsoby, jak nabídnout investorům diverzifikovaná a zároveň zajímavá aktiva: „Investice do YDeal Cars je kombinací rozumu a emocí, kde investoři mohou najít „něco navíc“ ve svém portfoliu," dodává Rydzyk.

Pro více informací o fondu YDeal Cars a jeho nabídce navštivte web ydealfunds.cz.

Datový zdroj 4@400xa