tedX 2024 1600x1600 (1)

Pavel Rydzyk vystoupí jako řečník na TEDx MasarykUniversity 25. dubna 2024

24 / 4 / 2024 / Aktuality
1 min. čtení

Dorazte za námi a zjistěte, jaké hodnoty a principy mohou podpořit Váš osobní a profesní růst na příběhu předsedy představenstva YD Capital Pavla Rydzyka.

Pavel vystoupí na prestižní platformě TEDx Masaryk Univerzity spolu s dalšími významnými řečníky z oblasti práva, neziskového sektoru, vědy a dalších.   

Provede nás svým inspirativním příběhem a ukáže, že většina omezení v našich životech jsou jen výmluvy. Jeho příběh je dokladem toho, že správné hodnoty a tvrdá práce mohou vést k úspěchu, nezávisle na počátečních podmínkách nebo okolnostech.

Uvidíme se již tento čtvrtek 25. 4. na TEDx Masaryk University v CityHouse Brno Base camp.

Vstupenky můžete zakoupit on-line 👉🏻zde.

 

Co je TEDx? TEDx je program místních, samostatně organizovaných akcí, které sdílejí zážitek podobný konferencím TED, ale jsou navrženy tak, aby umožnily sdílení myšlenek v menším, komunitním prostředí.

Organizaci TEDx MasarykUnivesrity mají v režii brněnští studenti Masarykovy Univerzity.

Jedná se o univerzitní konferenci, což znamená, že ji organizují vysokoškolští studenti pro vysokoškolské studenty, stejně jako pro absolventy, akademiky, ale také širokou veřejnost.

Hosté mají příležitost setkat se s inspirativními řečníky, kteří sdílejí své zkušenosti a nápady, mohou tak nahlédnout do jejich oboru nebo životních zkušeností.

 

Datový zdroj 4@400xa