předání šeku centru Sociálních služeb Petrklíč

Podpořili jsme Centrum sociálních služeb Petrklíč

7 / 5 / 2024 / Aktuality
1 min. čtení

V YD Capital jsme přesvědčeni, že každý z nás může přispět k pozitivní změně. Proto jsme hrdí na to, že lidskost je jednou z našich klíčových hodnot.

Nedávno jsme měli tu čest podpořit Centrum sociálních služeb Petrklíč v Ledči nad Sázavou, které poskytuje nepostradatelné služby pro děti, mládež, dospělé s různými druhy postižení a seniory, kterým pomáhá zůstat co nejdéle aktivními a soběstačnými ve svém přirozeném prostředí.

Zaměstnanci centra Petrklíč každodenně vykonávají náročnou práci, aby pacientům usnadnili a zpříjemnili jejich běžné aktivity. Jejich odhodlání a nasazení nás neustále inspirují a motivují k tomu, abychom i my vkládali naše zdroje a energii tam, kde to má opravdový smysl.

Podpora tohoto centra je pro nás jasným důkazem, že i malý krok může mít velký význam. Jsme nadšeni, že můžeme být součástí tak krásné myšlenky a obrovského úsilí, které za ní stojí.

 

Chcete se dozvědět více o tom, jak Centrum Petrklíč pomáhá a jak se i vy můžete zapojit do jejich sbírek či programů? Navštivte jejich webové stránky zde a zjistěte, jak můžete přispět.

Ve YD Capital věříme, že společně můžeme změnit svět k lepšímu. Děkujeme, že jste s námi na této cestě.

Datový zdroj 4@400xa