Snímek obrazovky 2024-06-27 v 17.34.01

Pavel Rydzyk pro Premium Brno: „YD Capital slaví pět let na trhu a expanduje na nové pole investičních příležitostí”

11 / 6 / 2024 / Aktuality
1 min. čtení

Naše investiční skupina letos oslaví páté výročí svého působení na trhu. Za tuto dobu se stala významným hráčem v oblasti financí, investic, realit, technologií a energetiky. Firma založená Pavlem Rydzykem nyní operuje nejen v Brně a Praze, ale také na zahraničních trzích.

Brno nabízí mnohé příležitosti, zejména pro lidi zaměřené na dlouhodobý horizont,” uvádí Pavel Rydzyk. Vidíme velký potenciál v brněnském developmentu a velká očekávání máme také od projektu YDeal Cars, který kombinuje vášeň pro krásná vozidla s atraktivními výnosy. „Projekt YDeal Cars je dlouhodobě stabilní a velmi výnosné aktivum,” dodává Rydzyk.

YD Capital se soustředí na dlouhodobé a stabilní investiční příležitosti, a to zejména v segmentu nemovitostí a energetiky, přičemž klade důraz na společenskou odpovědnost. „Naším cílem je v následujících měsících a letech akvizice refinancovat díky výhodnějšímu finančnímu modelu,” vysvětluje Rydzyk.

Věříme ve velký potenciál startupové scény. „Nejpozitivněji vnímám oblast startupů, v níž aktuálně nejsme nijak aktivní, až na výjimky v energetice, kde se však jedná o výrazné synergie,” říká Rydzyk.

YD Capital se i nadále zaměří na stabilitu a konzervativní přístup. „I do budoucna bude většinu našeho portfolia tvořit především segment nemovitostí," uzavírá Rydzyk.”

Datový zdroj 4@400xa