Snímek obrazovky 2024-06-20 v 15.33.12

Náš multifunkční areál ve Slavkově rozšiřuje svou nabídku

20 / 6 / 2024 / Aktuality
2 min. čtení

Areál ve Slavkově u Brna, rozkládající se na ploše 8 438 m², se nyní nachází v závěrečné etapě svého rozvoje, čímž se stává stále atraktivnějším nejen pro nájemníky, ale i pro investory.

V komerčním areálu jsme postupnými kroky zatraktivnili stávající administrativní budovu. Proběhla demolice starých nevyhovujících staveb a na uvolněném prostranství mohla vzniknout nová čtyřpodlažní budova s apartmány a dalšími prostory. Nyní je v povolovacím procesu výstavba logistické haly. Zároveň došlo ke kultivaci okolních zpevněných ploch.

Administrativní budova, která je dlouhodobě obsazena nájemníky a nabízí celkově 721 m² podlahové plochy, prošla začátkem roku modernizací komerčních prostor a společných částí.

Nedávno dokončené úpravy společných částí budovy zdůrazňují naši snahu o poskytování moderního a komfortního pracovního prostředí pro naše nájemce. Tato budova nabízí kombinaci kancelářských a obchodních prostor, což zajišťuje vysokou funkčnost a flexibilitu pro různé podnikatelské aktivity.

Apartmány U Mlýna – máme zkolaudováno!

Dne 29. 5. 2024 jsme zkolaudovali a tedy i oficiálně stavebně dokončili další z našich projektů ve Slavkově u Brna. Projekt „Apartmány U Mlýna“ je novostavba moderního domu s 21 apartmány, kancelářskými a výrobními prostory. Budova vznikla na ploše uvolněné po demolici zchátralého komerčního objektu. Světlé apartmány ve vysokém standardu nabízejí možnost ubytování v klidné, ale velmi dobře dostupné části Slavkova.

A jaké jsou naše další plány? Apartmány U Mlýna budou dalším z portfolia nemovitostí, u kterých plánujeme exit. Jejich přidaná hodnota spočívá nejen ve strategické poloze, ale zejména v promyšleném a praktickém dispozičním řešení interiérů a kvalitě provedení celé stavby.

Připravovaný projekt skladovací haly

V rámci dalšího rozvoje areálu je v plánu výstavba moderní skladovací haly, která bude navržena pro možnost rozdělení na dvě samostatné části. Plánovaná užitná plocha haly je až 1 890 m². Tento projekt je aktuálně ve fázi schvalování projektové dokumentace. Nová hala poskytne další skladovací a logistické kapacity, které podpoří obchodní a operativní potřeby v Areálu Slavkov.

Strategická poloha areálu a další výhody

Areál Slavkov je umístěn v klidné části města a nabízí široké možnosti využití pro nájemce. K dispozici jsou zde kanceláře, obchodní a výrobní prostory, apartmány, skladovací plochy, parkoviště a park s dětským hřištěm.

Pokud vás tento příběh zaujal, sledujte naše další aktuality a novinky o rozvoji našich projektů.

 

Datový zdroj 4@400xa