20150602_13-58-43-045

Organizovali jsme dětský den ve spolupráci s městskou částí Brno-Jih

24 / 6 / 2024 / Aktuality
1 min. čtení

Společně s městskou částí Brno-Jih a baseballovým klubem SK Draci Brno  jsme zorganizovali dětský den s očekávanou účastí až 10 000 návštěvníků. Co vše jsme si nejen pro děti připravili?

Náš jihobrněnský dětský den se konal v YD baseball aréně v Brně-Komárově, kde Draci pravidelně trénují. Pro děti byl připravený bohatý program se soutěžemi plný nejrůznějších sportovních a postřehových aktivit při kterých si děti vyzkoušeli baseballový nadhoz na rychlost, trénink odpalů s hráči Draků, nebo slackline - chůzi po napnutém laně a mnoho dalšího. Děti si mohli také vytvořit a odnést zvířátka z balonků a nechyběly ani chytré kvízy, ve kterých proti sobě soutěžili děti i dospělí napříč všemi tématy.

V rámci celého dne také probíhal baseballový zápas SK Draci Brno vs. Třebíč Nuclears.

Večer od 22:30 hod jste si mohli užít nádherný zahajovací ohňostroj Ignis Brunensis 2024 s očekávanou účastí až 20 000 lidí! To vše v doprovodu kapely Mirai.

Máme obrovskou radost, že jsme mohli být součástí této akce a měli jsme tak možnost spoluorganizovat skvělý rodinný den, který jsme si, jak věříme, všichni společně moc užili. Děkujeme a těšíme se na další taková setkání!

Datový zdroj 4@400xa