Snímek obrazovky 2024-06-25 v 7.06.52

CEO Pavel Rydzyk pro magazín Adresa: „Analýzy, tvrdá data a možnost zanechat otisk“

25 / 6 / 2024 / Aktuality
3 min. čtení

V rozhovoru pro magazín Adresa se CEO YD Capital Pavel Rydzyk podělil o své myšlenky a vize týkající se investiční skupiny, kterou založil před pěti lety. Rozhovor nabízí hluboký vhled do strategie, hodnot a budoucích plánů YD Capital.

Vznik a vize YD Capital

YD Capital vzniklo s cílem poskytnout efektivní a pragmatická řešení v oblasti investic a energetiky. Pavel Rydzyk a jeho kolegové sdíleli touhu budovat společnost řízenou hodnotami dlouhodobosti, transparentnosti a profesionálního přístupu. Dnes je YD Capital známé pro své stabilní a výnosné investiční příležitosti, což přilákalo nejen potenciální klienty, ale i konkurenční subjekty.

Předchozí zkušenosti Pavla Rydzyka

Před založením YD Capital se Pavel Rydzyk věnoval podnikatelským aktivitám v oblasti financí, investic a realit. Tyto zkušenosti mu pomohly lépe pochopit potřeby investorů a identifikovat oblasti pro zlepšení na trhu. Spolupráce s mnoha skvělými lidmi vedla k vytvoření silného týmu, který dnes tvoří páteř YD Capital.

Energetická divize YD ENERGY

YD ENERGY je holdingová společnost zaměřená na rozvoj a implementaci technologií v energetice. Hlavními oblastmi zájmu jsou dodávky elektřiny a plynu, podpora obnovitelných zdrojů energie a vývoj inteligentních systémů pro efektivnější správu energie. Naše společnost První česká energie (PČE) se stala druhým nejrychleji rostoucím dodavatelem elektřiny a čtvrtým nejrychleji rostoucím dodavatelem plynu v roce 2023.

Strategie investic

YD Capital se zaměřuje na dlouhodobá a stabilní aktiva, jako jsou nemovitosti a energetika. Důležitým faktorem pro rozhodování o investicích jsou analýzy, tvrdá data a možnost „zanechat otisk“. Portfolio zahrnuje i nemovitosti v zahraničí, například v Chorvatsku. Investiční strategie je orientovaná na výběr lokalit s vysokým růstovým potenciálem a stabilními příjmy.

Realitní divize YD Home

YD Home není pouze realitní kanceláří, ale komplexní realitní divizí zaměřenou na prodej a pronájem nemovitostí. Nabízíme komplexní poradenství, personalizovaný přístup a širokou škálu služeb v oblasti luxusních realit. Naším cílem je splnit potřeby a přání klientů na té nejvyšší úrovni.

YDeal Cars – Investice do luxusních automobilů

Nový podfond YDeal Cars je zaměřen na investice do luxusních automobilů. Tyto investice nabízejí emocionální hodnotu a atraktivní výnosy s průměrným růstem hodnoty až o 185 % za posledních deset let. YDeal Cars představuje kombinaci rozumu a emocí, kde investorům nabízíme „něco navíc“ do jejich portfolia.

Budoucí plány

YD Capital pokračuje ve strategickém rozvoji svého portfolia s větším zaměřením na specializaci a upevnění pozice v klíčových oblastech. Sledujeme tržní trendy a analyzujeme je, abychom mohli reagovat na změny a přinášet hodnotu našim klientům. Aktuálně provádíme částečnou restrukturalizaci interních oddělení s cílem optimalizovat role a pozice zaměstnanců.

Tento rozhovor přináší cenné informace o strategii a hodnotách YD Capital, našemu přístupu k investicím a vizím pro budoucí růst a inovace.

Datový zdroj 4@400xa