Snímek obrazovky 2024-07-04 v 8.40.35

YD Capital na Evropských hrách handicapované mládeže Emil Open 2024

4 / 7 / 2024 / Aktuality
2 min. čtení

Letos jsme se zapojili nejen jako partneři, ale také osobně jako dobrovolníci v rámci 13. ročníku Evropských her handicapované mládeže Emil Open 2024.

Na letošních hrách se sešlo více než 800 handicapovaných sportovců ze 13 evropských zemí. Bylo nám ctí, že jsme mohli být součástí této události. Sportovce jsme provázeli při disciplíně v lukostřelbě a atmosféra byla opravdu neuvěřitelná, naplněná radostí a respektem.

Velká poklona patří také organizátorům, Pavlovi Zbožínkovi a Kamile Zouharové z Nadačního fondu Emil. Jejich úsilí a nasazení vytvořilo prostředí, kde se sportovci mohou setkávat, soutěžit a vzájemně se podporovat.

YD Capital dlouhodobě podporuje Nadační fon Emil a také jednoho z patronů - paralympijského plavce Arnošta Petráčka na jeho cestě na paralympiádu do Paříže a jsme rádi, že jsme mohli přispět i osobně na hrách Emil Open. Sledujeme a podporujeme Arnošta v jeho snaze dosáhnout na své sny a cíle. Bylo skvělé být svědky toho, jak se děti a mladí lidé navzájem podporují a předvádějí neuvěřitelné sportovní výkony.

Tento zážitek nám připomněl, jak můžeme být vděční za své zdraví a jak důležitá je podpora a spolupráce. Vidět radost dětí a mladých sportovců bylo inspirující. S radostí a vděčností za letošní úspěšný ročník se již nyní těšíme na Emil Open 2025, který proběhne ve dnech 25. až 29. června. Věříme, že nás opět čekají nezapomenutelné sportovní výkony, nová přátelství a inspirující příběhy.

 

Děkujeme všem organizátorům a dobrovolníkům za jejich neúnavnou práci a nadšení. Společně s Nadačním fondem Emil budeme pokračovat v naší misi inspirovat, spojovat a podporovat mladé sportovce s handicapem. Těšíme se na vás příští rok v Brně!

Datový zdroj 4@400xa