c4747aba2b1d08a4ae6c6db06fe5eac74511fbe421e7243eaa5e480db03bf5d9

YDeální večer byl především o příležitostech

25 / 5 / 2023 / Aktuality
2 min. čtení

„Doba plná příležitostí, jak vybrat ty správné?” Téma, které nás provázelo v průběhu YDeálního večera s našimi klienty. Pojďte si s námi připomenout výjimečnou atmosféru celé akce.

„Máme zde dobu, která je nesmírně turbulentní, ale my, jakožto firma, která vznikla v překotné době se startem covidové pandemie, jsme velmi flexibilní a umíme řídit změnu. Tato doba je pro mnoho lidí i firem náročná, protože musí fungovat jinak, než jsou zvyklí, boří se zažité mýty, ale my, jako firma, která od počátku funguje na jisté míře flexibility, pak tuto dobu nebereme jako překážku, ale naopak příležitost,” vysvětlit v úvodu večera předseda představenstva YD Capital Pavel Rydzyk.

Moderátorem večera byl Petr Holík, který na pódium v Hotelu Maximus Resort Brno pozval výkonného ředitele naší společnosti. Marek Zouvala nám představil Čtrnáct pravidel, kterými se řídí úspěšné firmy zítřka, a kterými se řídíme i my ve YD. Marek mluvil o budování menších, ale o to výkonnějších týmů, které fungují například v rámci našich jednotlivých poboček po celé ČR. Zmínil také potřebu neustálých inovací a rychlých reakcí na změny. V závěru své prezentace připomněl i důležitý fakt, a to, že lidé musejí vnímat, že chtějí být součástí vaší společnosti, nikoli, že musí.

S ředitelem energetické divize YDC Janem Fischerem jsme se podívali na energetický trh včetně aktuálních cen energií, jejich možný vývoj a výhled do dalšího období.

Čtrnáctka nás kromě pravidel provázela i v méně příjemném tématu. Čtrnáct měsíců konfliktu na Ukrajině. Téma zásadní svými dopady i geopolitickým významem, které s námi otevřel Oldřich Krpec, docent katedry Mezinárodních vztahů, Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně. Portfolio manažer ve společnosti CYRRUS Tomáš Pfeiler se s hosty podělil o informace z finančních trhů v aktuální době.

Vrcholem celého večera byla panelová diskuse se skvělými hosty. Mezi panelisty nechyběl Milorad Mišković - zakladatel a vedoucí partner Karlin Port, Tomas Michálek - renomovaný investiční bankéř a investor a Pavel Rydzyk. Ti v otázkách reagovali na aktuální situaci na investičním a realitním trhu a příležitosti, které současná doba přináší, a zodpovědně také odpovídali na otázky našich klientů a hostů.

Datový zdroj 4@400xa