525A9776

Pavel Rydzyk: Nosné téma naší společnosti pro rok 2023 je stabilita

16 / 1 / 2023 / Aktuality
2 min. čtení

Při příležitosti konce jednoho a začátku druhého roku bych s vámi rád sdílel, co nám minulý rok přinesl a kam jsme se díky němu i společnému úsilí posunuli. 

Když se ohlédnu za rokem 2022, největší poděkování patří zejména lidem. Protože to, čeho jsme dosáhli, jsme dokázali společnými silami. A daří se nám i nadále zůstávat stejně hodnotově založeným kolektivem, který sílí s každou novou tváří. 


Více než 250 spolupracujících osob na celkem 11 pobočkách po celé ČR. A co nás čeká dál? Následující rok bude ve znamení zachování stability v klíčových oblastech dle našich předpokladů a udržení směru, při kterém budeme i nadále rozšiřovat náš obchodní model. Přivítáme další nové kolegy, partnery a přátele, kteří s námi zvýší kvalitu našich služeb. Naše atraktivní projekty posuneme zase o velký kus dál, a některé čeká dokončení a předání zákazníkům.

Klíčovou prioritou pro nás také vždy byla a nadále zůstává pravidelná a srozumitelná komunikace v rámci firmy směrem dovnitř i ven. Práce se strategií a její sdílení nám umožnilo posunout se v jejím vnímání, a tak ji i zpětně lépe uchopit. Usilujeme o to, aby každý ve firmě své roli a strategii rozuměl a věděl, co pro něj znamená.

Děkujeme a věříme, že společně budeme zanechávat jedinečný otisk i v roce 2023 a budeme tak plnit naši misi dávat penězům smysl.


 

Datový zdroj 4@400xa