Miris Garden V3

Miris Garden

6 / 12 / 2022 / Aktuality
2 min. čtení

Náš chorvatský projekt má již své jméno i logo a získává stále jasnější kontury. Jak s tématem pracujeme a proč se zrovna náš projekt jmenuje Miris Garden?

Zanecháváme otisk a u každého projektu pracujeme s emocemi. V případě chorvatského projektu jdeme mnohem dál, a ačkoliv dnes na pozemku dominuje kámen, pracujeme s jasnou představou písečné pláže zalité sluncem. A k tomu patří správné okolí. Dobrá restaurace, skvělé jídlo a prvotřídní víno. To vše má svou vizuální krásu, své zvuky, ale hlavně své vůně. Vůně, které se snoubí v jeden dokonalý celek. Proto náš název, neboť slovo Miris je v překladu z chorvatštiny „voňavý“ a v překladu z latiny „úžasný“. A kdybychom se nyní mohli přenést na naše pozemky v Miris Garden, ucítíte šalvěj, mátu, levanduli a olivovníky. A také mořský vzduch, který proudí celým resortem od zátoky směrem do hor.

Zahrada může být synonymem pro oddech, relaxaci a únik od každodenních starostí. Zároveň také definuje charakter projektu, kde klademe důraz na udržitelnost a organické prvky. Miris Garden je „voňavá zahrada“, protože kde jinde najdete větší množství různých vůní než právě v zahradách?

Logo vychází z tradičních chorvatských hodnot. Ač na první pohled vypadá velmi složitě, s jednotlivými fragmenty loga pracujeme již nyní v různých etapách projektu. A na další novinky z Miris Garden se můžete těšit už velmi brzy.

Datový zdroj 4@400xa