Draci 3

SK Draci Brno: Oslava 50.výročí

2 / 11 / 2022 / Aktuality
2 min. čtení

Baseballový klub SK DRACI Brno oslavil své 50. výročí založení klubu a my jsme u toho, jako jejich hlavní partner, nesměli chybět. Pojďte se s námi podívat na to, jak jsme si celou akci společně užili.

 

Oslava výročí se nemohla konat nikde jinde, než v naší YD baseball aréně v Brně-Komárově, kde Draci pravidelně trénují.

V rámci programu jsme připravili YDeální olympiádu pro děti, ve které si mohli soutěžící vyzkoušet hned několik disciplín. Od sportovních, jako například házení kruhů na terč či slalom až po logické, jako hlavolam v podobě našeho loga, nebo zábavné pexeso s motivy baseballu. Na konci všechny naše malé účastníky čekala kromě sladké odměny také nádherná medaile vyrobená přímo k příležitosti 50. výročí.

V tak nabitém dni nesměl chybět ani YD fotokoutek, který byl plný rekvizit, takže focení bylo pro všechny opravdovým zážitkem, a navíc si odnesli i krásnou vzpomínku v podobě fotografie s jedinečným designem 50. výročí klubu i našim logem. Perfektním závěrem celého programu bylo promítání historicky prvního celovečerního dokumentu INBETWEEN o českém baseballu.

Moc nás těší, že jsme mohli být součástí této akce a měli jsme tak možnost užít si nádhernou atmosféru tohoto dne spolu s Draky i našimi kolegy. Děkujeme a těšíme se na další taková setkání!

Datový zdroj 4@400xa