Dětskýden

YD Family day: Zorganizovali jsme dětský den ve spolupráci s městskou částí Brno-Jih

15 / 6 / 2023 / Aktuality
2 min. čtení

Spojili jsme své síly s městskou částí Brno-Jih a baseballovým klubem SK Draci Brno a společně jsme zorganizovali dětský den s očekávanou účastí 3000 návštěvníků. Zjistěte, co všechno se nám povedlo připravit.

YD Family Day se nemohl konat nikde jinde, než v YD baseball aréně v Brně-Komárově, kde Draci pravidelně trénují.

V rámci programu jsme připravili rozmanité sportovní aktivity, při kterých si děti vyzkoušeli baseballový nadhoz na rychlost, trénink odpalů s hráči Draků, nebo slackline - chůzi po napnutém laně.

V tak nabitém dni nesměly chybět ani chytré kvízy, ve kterých proti sobě soutěžili děti i dospělí napříč všemi tématy, cornhole, opičí dráha či lapače světla. Pro baseballové nadšence a fanoušky byly připravené i podpisové kartičky, které podepisovali hvězdy Draků.

Obrovský úspěch sklidil YD fotokoutek, ze kterého si učastníci odnesli krásnou vzpomínku v podobě fotografie ve YD stylu.

V rámci akce odpoledne probíhal baseballový zápas SK Draci Brno vs. Třebíč Nuclears, ve kterém Draci potvrdili svou skvělou formu, a i díky skvělému funclubu zaslouženě vyhráli. Perfektním závěrem celého programu byl večerní videomaping nad biotopem. 

Moc nás těší, že jsme mohli být součástí této akce a měli jsme tak možnost spoluorganizovat skvělý rodinný den, který jsme si, jak věříme, všichni společně moc užili. Děkujeme a těšíme se na další taková setkání!

Datový zdroj 4@400xa