Fairway golf

YD Capital generálním partnerem golfového turnaje OWNER-CEO Fairway Golf Cup By YD Capital

27 / 6 / 2023 / Aktuality
2 min. čtení

Když spojíte vyhlášené a oceňované hřiště Panorama Golf Resort Kácov, majitele a šéfy firem, kteří si v rámci golfového turnaje OWNER-CEO Fairway Golf Cup by YD Capital přišli zahrát, skvělé počasí a perfektní atmosféru, vyjde vám na konci úspěšný event, kterého se zúčastnili naši klienti a partneři.

 “Stejně jako v golfu, kde hráči musí strategicky plánovat svou hru na základě terénu a podmínek, je i v byznysu důležité mít jasnou strategii a plánovat. Golf je sport, který vyžaduje trpělivost, koncentraci a vytrvalost. To stejné pro dosažení dlouhodobých cílů potřebujeme v byznysu. Ale nejpodstatnější je pro nás určitě etika a fair play, a tím je golf velmi známý. Také my dodržujeme etické principy a žijeme našimi hodnotami. Respekt je stejně důležitý jak v golfu, tak v podnikání,” uvedl na otázku, proč jsme se stali generálním partnerem golfového turnaje marketingový ředitel YD Capital Jiří Juránek.

 O měsíc dříve jsme se účastnili charitativního turnaje, na kterém náš kolega Filip Ságner obsadil krásné třetí místo. Zúčastnil se i turnaje v Kácově, kde dosáhl na čtvrté místo. Golfové hřiště v Kácově dlouhodobě sbírá ocenění a je pravidelně vyhlašováno jako Hřiště roku nebo nejkvalitnější golfový areál roku.

 Na šestém odpališti River jsme pro hráče měli připravenou vloženou soutěž „Longest” o nejdelší odpal a hodnotné ceny, včetně pobytu v našich apartmánech v srdci jižní Moravy, Domy pod Pálavou v Klentnici. A nechybělo občerstvení a dobré prosecco.

 Děkujeme kolegům Filipovi Ságnerovi a Zuzaně Kožichové za reprezentaci naší společnosti v rámci turnaje a Martinovi Šmatolánovi a Milanovi Větrovcovi, kteří prezentovali YD Capital na šesté jamce.

Soubory ke stažení

Datový zdroj 4@400xa