A1

Residence Auerswaldova: Máme zkolaudováno a nabízíme poslední volné byty

20 / 7 / 2023 / Aktuality
2 min. čtení

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost získat komerční prostor nebo jeden z posledních nadstandardních bytů v projektu Residence Auerswaldova na dosah centra Brna.

Úspěšně jsme zkolaudovali další z našich projektů. Na stavbě jsme intenzivně pracovali více než 2 roky a nyní je Residence Auerswaldova připravena přivítat své nové majitele a nájemníky.

Nabízíme tak exkluzivní možnost vlastnit byt či komerční prostor v této lukrativní lokalitě s vysokým potenciálem růstu. Z celkových 33 jednotek zůstávají v prodeji poslední 2 volné byty. Světlý a vzdušný byt 2kk ve 2. patře a byt 3kk v prvním patře, který díky své rozloze a dispozicím nabízí komfortní bydlení s bezbariérovým přístupem. V nabídce je rovněž komerční prostor, včetně zázemí, který nabízí různé možnosti využití.

V rámci rekonstrukce byly modernizovány také původní sklepní prostory a byla vybudována nová parkovací místa. A změny nezůstaly jen uvnitř budovy. Dvůr ve vnitrobloku dostal nový vzhled a byl dostavěn výtah pro pohodlnější a bezbariérový vstup do bytů.

Přemýšlíte nad investicí do nemovitosti v širším centru Brna? Residence Auerswaldova je skvělou příležitostí. Nachází se v obnovující se lokalitě širšího centra Brna s jedinečným potenciálem, což z ní činí skutečně zajímavou investiční část našeho portfolia.

Prohlédněte si aktuální nabídku, nebo si zajistěte osobní prohlídku či rezervaci na e-mailu a1@ydre.cz.

Galerie

Datový zdroj 4@400xa