Apartina 1600x1600 V2

Apartina: Dokončujeme náš první chorvatský projekt

21 / 7 / 2023 / Aktuality
2 min. čtení

Pouhých 60 metrů od nádherné pláže na okraji malebné obce Rtina v blízkosti města Zadar v Chorvatsku dokončujeme náš apartmánový dům APARTINA. A vše běží podle plánu. Máme za sebou hrubou stavbu a nyní se přesouváme do interiérů. Pracujeme na finalizaci vnitřní instalace vody, elektřiny a klimatizací. Následně nás čekají pokročilejší práce v podobě příček a keramických obkladů.

Osm luxusních a plně vybavených apartmánů na pozemku 1 258 m² okouzluje nádherným výhledem na moře i luxusním vybavením na míru, včetně kuchyňské linky, nebo vybavení koupelen a ložnic s šatnou. Apartina je opravdu unikátní projekt, neboť nechybí vyhřívaný bazén nebo wellness se saunou.

Na střeše domu architekti vytvořili společnou venkovní kuchyni, posezení s ohništěm a otevřeným výhledem na moře, v přízemí pak lze využít moderní fitness centrum dostupné non-stop.

K projektu náleží také kompletní ekonomika pronájmu. Na žádost majitele může nově založená společnost Rtina Boutique Suites Facility zajistit správu budovy a komerční pronájem apartmánů.

Lokalita

Obec Rtina je dostupná autem (z Prahy za 9 hodin) či pravidelnými leteckými linkami z Prahy do Zadaru. Apartina je v dojezdové vzdálenosti

30 minut od Zadaru.

Aktuálně

Nyní je v prodeji poslední apartmán 3+kk s dechberoucím výhledem ve 3. NP. Kontaktujte nás 👉🏻sales@apartina.hr.

Dokončení projektu očekáváme v posledním kvartálu tohoto roku.

Kompletní portfolio našich projektů najdete na webu YD Real Estate.

Datový zdroj 4@400xa