DPP 1600x1600 2

Domy pod Pálavou: Dopřejte si moderní bydlení v atraktivní lokalitě

28 / 7 / 2023 / Aktuality
1 min. čtení

Máme pro vás jedinečnou příležitost získat vlastní kousek ráje na Pálavě díky našemu exkluzivnímu projektu Domy pod Pálavou. Nachází se v malebné vinařské obci Klentnice a nyní nabízíme k prodeji 6 designových bytových jednotek a 2 ateliéry.

Domy leží v klidné části obce, obklopené krásnou, udržovanou zahradou. Každý z nich nabízí 3 bytové jednotky a jeden ateliér, vše s výhledem na proslulé Pálavské vrchy. Moderní exteriér dřevostaveb okouzlí již na první pohled, protože kombinuje sedlové a rovné střechy porostlé zelení, což vkusně zapadá do okolní krajiny.

Interiér domů vytváří nadčasovou atmosféru díky harmonické kombinaci komfortních prvků a vkusného designu, která přináší příjemné prostředí pro bydlení.

Nabízené domy jsou plně a nadstandardně vybaveny. Vytvořili jsme je s ohledem na vaše pohodlí a životní styl. Součástí každého domu je také zázemí zahrady, které nabízí různé možnosti využití.

Další výhodou je energetická úspornost těchto staveb, které splňují energetickou třídu PENB B.

Mimořádně atraktivní lokalita vám nabízí nepřeberné možnosti pro odpočinek i aktivní trávení volného času.

Pokud hledáte moderní bydlení v blízkosti přírody, které splní veškerá vaše očekávání, pak neváhejte a podívejte se na aktuální nabídku apartmánů v projektu Domy pod Pálavou.

Datový zdroj 4@400xa