2023-3-yd-fotobanka-42

Víte, co je YDEAL? Něco, co byste si rozhodně měli přečíst

9 / 12 / 2021 / Aktuality
2 min. čtení

Nahlédněte na YD Capital skrze osobnosti, které jej tvoří, a poznejte jejich pohled na posledních šest měsíců, které tvořily YDeální fungování celé naší skupiny.

S koncem roku přišel čas bilancovat. Nejen každý za sebe, ale i za celou naši skupinu. Proto vám přinášíme novou brožuru YDEAL. Najdete v ní všechny naše projekty a informace o jejich aktuálním i plánovaném stavu. Avšak tím nejzajímavějším, co nabízí, je zcela přímý a upřímný vhled vedoucích osobností jednotlivých společností a divizí. Mezi řádky i černé na bílém pocítíte unikátní a charakteristickou dynamiku, která žene celou společnost kupředu.

Zjistěte, že i ve světě financí je tou největší investicí čas, což v YDEALu potvrdil i předseda představenstva a CEO celé skupiny YD Capital Pavel Rydzyk, společně se všemi ostatními.

Začtěte se a poznejte, co v našem pojetí znamená slovíčko YDeální. Uvidíte, že to není jen o vnímání světa, ale i o nastavení, které panuje v naší společnosti, a o tom že skutečně YDeální svět si tvoříme jen my sami.

Poznejte, co my považujeme za naší YDentitu a jak ji ve skutečnosti vidí a vnímají naši partneři Marian Jelínek a Radim Valigura.

Stáhněte si YDEAL na tomto odkaze a podívejte se, jak se za posledních šest měsíců celé YD Capital posunulo. Jak poznamenal Lubomír Pecl: „Organizovaný punk se mění na kvalitně sladěný symfonický orchestr s prvky punku.“

Přejeme vám příjemné čtení, a pokud vás během něho cokoliv napadne, budeme rádi, když nám to napíšete na info@ydc.cz.

Datový zdroj 4@400xa