A1_A

Moderní městské bydlení s mimořádným potenciálem

15 / 2 / 2022 / Aktuality
2 min. čtení

Přemýšlíte nad investicí do nemovitostí v širším centru Brna?

Residence Auerswaldova je skvělou příležitostí. Nachází se v lokalitě s vysokým potenciálem růstu, což z ní činí skutečně zajímavou investiční část našeho portfolia.

Jen pár minut pěší chůze z centra Brna na ulici Vranovská renovujeme starý pavlačový dům a měníme ho na bytový dům v moderním stylu. Lokalita, ve které se nachází, je strategickou hranicí mezi městským ruchem a klidnější čtvrtí Černá pole. Právě díky tomu je nemovitost jedinečnou investicí, která se bude s rozvojem města i postupnou revitalizací čtvrti nadále zhodnocovat.

Po dokončení budova nabídne až 34 bytových jednotek. V prodeji jsou poslední 4 větší bytové jednotky a jeden menší obchodní prostor.

V současné době pokračujeme ve výstavbě. Probíhá osazování oken, dále pracujeme na úpravách fasády, kontaktním zateplovacím systému a na vnitřních instalacích.

Jak projekt vidí naši kolegové, kteří se přímo podílejí na jeho realizaci

„Residence Auerswaldova reflektuje trend rozvoje širšího centra Brna a vytváří tak skvělou investiční příležitost. Nespornou výhodou je i krátká vzdálenost do centra Brna. Byty budou vhodné k pronájmu pro mladé lidi či studenty, kteří si rádi do města vyrazí za zábavou,” popisuje projekt Lenka Kjučukovová, obchodní ředitelka YD Real Estate.

„Residence Auerswaldova je příležitostí jak po investiční stránce, tak i pro začínající rodiny, které by rády bydlely ve vlastním. Nemovitost je od centra Brna vzdálena jen pár minut pěší chůze. Právě díky své poloze projekt nabízí vyžití v centru Brna i potřebný klid a pohodlí moderního domova,” doplňuje Martin Jelínek, junior projekt manažer YD Real Estate.

Datový zdroj 4@400xa