IMG_2690

Projektový den je důležitou součástí naší interní komunikace

23 / 2 / 2022 / Aktuality
2 min. čtení

Co je nového v našich real estate projektech, na čem zrovna pracujeme a jaké jsou klíčové aktivity našich odborných oddělení – o tom všem je náš interní Projektový den.

A letošní vůbec první přinesl řadu novinek.

Jak pokračuje úžasný příběh Cihelny Slavkov a na čem právě pracujeme přiblížil za YD Real Estate Lubomír Pecl. První fáze je v plném proudu a aktuálně probíhají jednání se společnostmi, které budou důležitou součástí business centra. Cihelna Slavkov tak nabírá své kontury, nadčasový design a urbánní kompozici i díky oceňovanému studiu KOGAA, se kterým na projektu spolupracujeme.

Spustili jsme nové internetové stránky projektu YDeal Fond (www.ydealfond.cz), který vznikl díky znalosti investičních trendů, spolupráci renomovaných analytiků a dlouholetému know-how úspěšné realitní skupiny. Realitní fond nabídne dlouhodobé investice, a to do projektů, u kterých máme jistotu, že se nikdy nestanou jen obyčejnou stavbou, ale zajímavým místem s přesahem.

„Kvalitu projektu podtrhují externí partneři, kteří ve svém oboru patří ke špičce - investiční společnost Amista, jakožto obhospodařovatel, ČSOB jako depozitář a Audit One jako auditor,“ sdělil Josef Novotný za YDeal Fond.

Rozšiřujeme naše působiště i do Chorvatska. Akviziční ředitel Aleš Filipenský přiblížil velký projekt v Chorvatsku a další aktivity, na kterých pracujeme, pro rozšíření našeho záběru.

A jak bylo řečeno, nemůžeme se dočkat, až tyto iniciativy budeme moci zveřejnit.

První česká energie hlásí skvělé výsledky a pozitivní výhled do letošního roku. Předseda představenstva První české energie Libor Janíček představil výsledky za rok 2021 a nastínil ambiciózní plány v letošním roce, a to díky enormní znalosti trhu s energiemi a očekávání konsekvencí předchozích událostí.

Projektové dny jsou ryze interní záležitostí.

„Snažíme se, aby naše Projektové dny byly vyváženy co do výběru hostů i témat. Díky rozvoji naší společnosti prezentujeme nejen real estate projekty, ale také například technologický projekt, který realizujeme na Slovensku,“ uvedl předseda představenstva YD Capital Pavel Rydzyk.

Datový zdroj 4@400xa