Ydealní večér 2

YDeální večer na téma flexibilní stability

25 / 3 / 2022 / Aktuality
2 min. čtení

Prezentací "Flexibilní stabilita" zahájil YDeální večer s klienty na naší moderní centrále v Campus Science Park v Brně předseda představenstva společnosti Pavel Rydzyk. Mezi naše hodnoty patří spolutvorba, stejně jako partnerství. Pracujeme jako celek, hledáme společná východiska, děláme věci společně - jsme spolutvůrci, a proto pravidelně zveme naše klienty na naše akce, kde se dozvědí o tom, jak pracujeme na společných projektech a jak díky společné práci rosteme. Flexibilní stabilita hraje klíčovou roli, obzvlášť v této době. A Pavel Rydzyk měl opět "ydeální" energii k představení našich klíčových aktivit.

Obchodní ředitel Luboš Urban se zaměřil v detailu na strukturu nemovitostního portfolia a nechal v všechny nahlédnout i do projektů v Praze, na což ve své prezentaci navázal Petr Procházka. Ondřej Záruba svým typickým humorem provázel prezentaci o tom, proč nejen dnes, ale i zítra investovat do nemovitostí a Marian Jelínek se na flexibilitu a motivaci podíval ze svého pohledu osobního kouče. Věděli jste, že základem úspěchu jsou správně dodržované návyky?

O tom, jakou roli hraje káva v pracovním životě se rozpovídal italský odborník na kávu Roberto Trevisan. Zkušený pražič kávy, barista a školitel vysvětlil, v čem nám káva škodí a v čem naopak pomáhá.

Klientský YDeální večer nám všem opět potvrdil, že naše cesta je správná a naše píle a energie nese své ovoce. A to nejen díky tomu, že jsme flexibilně stabilní.

Datový zdroj 4@400xa