DPP aktualita 1

Domy pod Pálavou: Zahajujeme sezonu

8 / 7 / 2022 / Aktuality
2 min. čtení

Náš jedinečný projekt apartmánových domů v malebné obci Klentnice úspěšně zahajuje další sezonu, a již teď máme téměř vyprodáno.

/ ZAŽIJTE TO NA VLASTNÍ SMYSLY

V českém „Toskánsku,” přímo ve vyhledávané oblasti jižní Moravy, se jen 4 kilometry od proslulého historického Mikulova nachází náš projekt Domy pod Pálavou. V srdci nádherné vinařské oblasti pod pálavskými kopci stojí 7 designových a nadstandardně vybavených apartmánů, které plní očekávání i těch nejnáročnějších hostů. Poznejte místo, díky kterému si vychutnáte vše, co tento mimořádný region nabízí.

Naši hosté, kromě výše zmíněného, oceňují především tu „službu navíc“, kterou se jim snažíme dát, ať už v podobě provozní, která je pro ně stále k dispozici, nebo třeba možnosti si pobyt prodloužit, tedy odjet později, nebo naopak zkrátit a odjet dříve. Nemáme pevně stanovený check-in ani check-out, takže ho můžeme hostům přizpůsobit podle jejich potřeb či aktuální situace, pokud přijedou například v noci nebo chtějí odjet až večer.

/ YDEÁLNÍ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST

  • 7 luxusních designových apartmánů
  • Nejlukrativnější oblast jižní Moravy
  • Vynikající hodnocení od hostů na booking.com

Díky nárůstu hodnoty rekreačních nemovitostí v jedné z nejlukrativnějších a nejvyhledávanějších lokalit se tento projekt stal skvělou investiční příležitostí i zajímavou součástí našeho portfolia. Poptávka po nemovitostech i pozemcích zde silně převyšuje nabídku, proto má tato investice obrovský potenciál i do budoucna.

Datový zdroj 4@400xa