Campus 3

Místo, které vás inspiruje

12 / 7 / 2022 / Aktuality
2 min. čtení

Vytvořili jsme YDeální prostor pro práci, setkávání i odpočinek. Poznejte náš koncept designových kanceláří na adrese Palachovo náměstí 797/4 v Campus Science Park Brno.

Interiérové náměstíčko určené mimořádným akcím i každodenním setkáním, 8 prostorných a funkčně vybavených zasedacích místností, osobitý dřevěný podhled ve tvaru loga YD i mnoho dalších YDentických detailů.

/ FLEXIBILITA DÍKY VOLBĚ PRACOVAT KDEKOLI

V kanceláři někdy trávíme většinu svého dne. Abychom náš čas zde využili co nejpříjemněji a zároveň nejefektivněji, vytvořili jsme pracovní prostředí, které bude vyhovovat různým formám našich pracovních aktivit. Od sdíleného prostoru vhodného pro mimořádná setkání i každodenní konverzaci v podobě našeho interiérového náměstíčka až po klidný kout s dechberoucím výhledem v ústraní.

Prostor je dále obohacen o chytře rozmístěné relaxační zóny s výhledem do přírody či oddělené kanceláře v obklopení designu pro maximální soustředění. Práce tak díky vhodně zvolenému prostředí může získat zcela nový rozměr.

/ PŘÍRODNÍ PRVKY

Abychom dosáhli dokonalé harmonie, zvolili jsme kombinaci přírodních materiálů, přirozeného světla a rostlin. To vše působí pozitivně nejen na naše fyzické i duševní zdraví, ale zlepšuje i náš pracovní výkon. Nové studie navíc prokázaly, že přítomnost rostlin v kancelářích může snížit hladinu stresu, úzkosti i únavy.

Konkrétně živý mech, který jsme zařadili do našich interiérů, se stává jedním z hlavních designových trendů, který bude prorůstat čím dál větším počtem kancelářských prostor, a proto nechybí ani v našich kancelářích.

Ať už v podobě mechových obrazů, nebo rovnou celé mechové stěny, která dominuje naší recepci.

/ KOMFORT, FUNKČNOST, DESIGN  

Rozhodli jsme se do našich kanceláří přenést kousek pohodlí domova pomocí komfortního a zároveň designového sezení.

Pro spolupráci jsme zvolili českou firmu druhé generace s rodinnou tradicí, která slaví již více než čtvrt století úspěchu. Díky více než 65 kolekcím a 400 produktovým řadám společnosti LD Seating jsme vybrali designové, komfortní a zároveň funkční sezení přesně podle našich představ a očekávání.

Těšíme se na vás v Campus Science Park.

 

Datový zdroj 4@400xa