Yday Invest

YDeální spolupráce

1 / 8 / 2022 / Aktuality
1 min. čtení

Léto a s ním spojený čas dovolených a letních zahrádek je i pro nás příležitostí k odpočinku a dobití baterek. Energii lze však čerpat mnoha způsoby. A právě jedním z nich pro nás byl YDay Invest v Brně, během kterého jsme se, kromě pravidelného vyhodnocení za uplynulé období, věnovali také obchodním cílům, které jsme si s mentálním koučem Radimem Valigurou tentokrát přenesli do kontextu cílů sportovních.

Společně jsme, jako již tradičně, zhodnotili naše výsledky i posuny za uplynulé období, a poskytli jsme si vzájemnou a tolik potřebnou zpětnou vazbu.

S Radimem Valigurou jsme se zaměřili na společný jmenovatel naší případné neefektivity i to, jak ho odstranit. Pro lepší uchopení bylo skvělým způsobem přenesení našich obchodních cílů do kontextu cílů sportovních. Měli jsme tak možnost pohlédnout i sami na sebe, své vlastní vnímání, vize a cíle, a objevit tak další nástroje k efektivnímu uchopení našeho rozvoje.

Definice vlastního cíle totiž byla klíčová pro následné vycentrování našich společných plánů a cílů v rámci celé společnosti.

Věříme, že nám všem tento den přinesl maximum a těšíme se na další společná setkání.

Datový zdroj 4@400xa