Cihelna V2

Cihelna Slavkov: projekt, který spojuje

23 / 8 / 2022 / Aktuality
2 min. čtení

Začneme stavět obchodně-průmyslovou zónu ve východním cípu města Slavkov u Brna mezi dopravními komunikacemi Bučovickou ulicí a silnicí I/50. Již na konci roku zahájíme stavební práce na rozloze téměř 6 hektarů, kde postavíme 15 budov, které budou využity pro obchodní aktivity a služby.

„Projekt Cihelny Slavkov jsme rozdělili do několika fází. První dvě fáze A1 a A2 by měly být hotové na začátku roku 2025. Stavbou navážeme na existující průmyslovou zónu mezi Bučovickou ulicí a obchvatem města,“ prozradil jednatel společnosti YD Real Estate, Lubomír Pecl.

V rámci plánování společnost počítá s tím, že na 3 hektarech vysadí zeleň a zbytek prostoru budou zaujímat komunikace (chodníky, silnice, parkoviště). Etapy projektu A1 a A2 by měly nabídnout příležitost zaměstnání až pro 345 zaměstnanců. Parkoviště bude dimenzováno pro 290 automobilů.

Koncept urbanistického řešení návrhu kombinuje potřeby Strategie architektonického rozvoje města Slavkov u Brna spolu s příslušným územním plánem a pokouší se tak najít efektivní řešení průmyslového parku, který nebude limitující pro rozvoj města. „Navržené objekty dokáží nabídnout škálu funkcí od skladování a lehké výroby, přes přidružený výzkum až k prodeji, či částečnému využití jako kancelářského prostoru. Všechny objekty budou postaveny ve vysokém standardu estetického, materiálového a udržitelného řešení,“ dodal Pecl.

/ Zanecháváme otisk

Při výběru projektů se věnujeme důslednému zvážení zamýšlených investic a zhodnocení všech nám známých aspektů tak, aby splňovaly požadovanou kvalitu a zároveň naplňovaly naše investiční cíle.

Chceme, aby naše projekty měly osobitý význam pro investory, budoucí majitele, ale i širokou veřejnost. Ať YDeální otisk, který po sobě zanecháváme má smysl pro všechny.

Datový zdroj 4@400xa