RZM1

Residence Zahradní město Bučovice: Předáno

13 / 9 / 2022 / Aktuality
1 min. čtení

Projekt jednoduchého nadčasového řešení bydlení pro mladé rodiny byl dokončen a majitelé si již užívají svůj vysněný domov. Poznejte výjimečný projekt, který představuje zcela nový styl bydlení.

/ NOVÝ STYL BYDLENÍ, NOVÉ MOŽNOSTI ŽITÍ

Na dokonalém místě pouhých 25 minut od Brna se nám podařilo propojit výhody blízkosti velkoměsta s komfortem bydlení ve vlastním domě. Residence Zahradní město Bučovice se nachází v klidné oblasti, avšak s dostupností veškerých služeb díky jedinečné lokalitě přímo v Bučovicích na východ od metropole Brna.

/ AKTUÁLNĚ

Domy byly předány novým majitelům, kteří se postupně stěhují do svého vysněného domova, kde připravují své děti na nástup do školek a škol přímo v Bučovicích, ladí exteriéry i interiéry a z domů se tak stávají opravdové domovy.

/ NÁSTUPCE PROJEKTU: VILABYTY BUČOVICE

Máme obrovskou radost, že Residence Zahradní město Bučovice jde do finále a již nyní můžeme prozradit, že tento úspěšný projekt má i svého nástupce. Devatenáct vilabytů v Bučovicích nabídne obdobné možnosti bydlení s maximálním důrazem na design a komfort. Již brzy vám budeme moci prozradit více.

Datový zdroj 4@400xa