Draci 2

Navazujeme dlouhodobá partnerství: SK Draci Brno

15 / 9 / 2022 / Aktuality
2 min. čtení

Zanecháváme otisk v projektech, které realizujeme. Vždy se ale snažíme hledat možnosti, jak udělat i jeden pomyslný krok navíc, který dokáže celému úsilí přidat na hodnotě po stránce, která není jen o vyčíslení dostupných metrik, ačkoliv zrovna v tomto případě čísla hovoří za vše. Za padesát let existence se třiadvacetkrát stali mistry extraligy. To jsou čísla, která jasně popisují nejúspěšnější baseballový klub v České republice SK Draci Brno.

Náš partner Marian Jelínek říká, že k tomu abyste něco dělali správně, musíte mít emoční vazbu. A to platí nejen v byznysu, ale i ve sportu. A sport je pro nás synonymum vytrvalosti a dosažení cílů, které jsme si stanovili. Také proto jsme hrdým partnerem klubu SK Draci Brno. “Sportovní prostředí v ČR prošlo dynamickým vývojem a sice ucelený, ale ekonomicky náročný systém sportu se rozpadl. Proto je pro nás důležité podpořit nejen společenský, ale i zdravotní význam sportu. Ať už jde o konkurenceschopnost naší sportovní reprezentace či zlepšení dostupnosti sportu díky jeho ekonomické podpoře,” řekl předseda představenstva YD Capital, Pavel Rydzyk.

Největším finančním donátorem je statutární město Brno, což je pro nás důležité především s ohledem na rozvoj podnikatelských aktivit, a to nejen v nemovitostním segmentu. “Skrze sport a jeho podporu a rozvoj se snažíme zosobnit a vyjádřit naše klíčové hodnoty a pomoci tak k jejich šíření. Současně bychom také rádi zlepšili celkové podmínky pro sport v ČR a zvýšili tak realizaci dětí i účastníků v něm,” uvedl Rydzyk.

Baseballový klub SK Draci Brno byl založen roku 1972, z toho se již 27 let pohybuje v extralize. V současnosti má po úspěšně zakončené sezoně na kontě úžasných 23 titulů v české baseballové extralize. V letech 1995 až 2010 vybojovali mistrovský titul dokonce 16x v řadě. Od sezóny roku 2007 působí na Městském baseballovém stadionu v Brně - Komárově.

Už brzy klub oslaví padesáté výročí vzniku a my jako partner chystáme několik soutěží na našich sociálních sítích. Najděte si nás na Facebooku, Instagramu nebo LinkedInu.

Datový zdroj 4@400xa