Ydeální večer V3

YDeální večer: Žofín Garden & Restaurant

14 / 10 / 2022 / Aktuality
2 min. čtení

Téma stability v období změn nás provázelo v průběhu YDeálního večera pro naše klienty, který se po úspěchu v loňském roce uskutečnil opět v zahradě pražského Žofína na Slovanském ostrově.

„Jsme velmi dynamická a flexibilní společnost, která dokáže fungovat variantně. Díky tomu nás doba nepřekvapí, ani když se změní o sto osmdesát stupňů. My si zkrátka vybereme jeden z plánovaných scénářů a jedeme dál,“ prozradil v úvodu předseda představenstva YD Capital Pavel Rydzyk.

Moderace se ujmul náš marketingový ředitel Jiří Juránek a několikrát parafrázoval náš nový YDEAL 2022 (odkaz ke stažení). S globálním stratégem Romanem Chlupatým jsme nahlédli na rostoucí sazby a očekávání dalšího vývoje. Nejsme sice géniové a dobu nelze přesně předvídat, lze se na ni ale připravit, a právě na tom s Romanem spolupracujeme.

Jako další vystoupil Petr Procházka, který je klíčovou postavou našich real estate aktivit v Praze. Petr s námi probral své oblíbené projekty na Praze 1, konkrétně Ovocném trhu, a v Úvalech u Prahy v kontextu jejich zhodnocení a aktuálního stavu.

Jiří následně pozval na pódium dalšího z hostů, Mariana Jelínka, který nám poradil, jak se z toho všeho v dnešní době nejistoty nezbláznit.  Oficiální část večera pak zakončil Luboš Urban, který nám stabilitu představil ve hmotě, našich projektech, které tvoříme.

Všem bychom tímto rádi poděkovali za úžasnou atmosféru a těšíme se na další setkání.

Datový zdroj 4@400xa